1.680 de modificări
Monitorul Oficial 101/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 101/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 7 aprilie 2011 10:48
, 7 aprilie 2011fără descrierea modificării
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 227: | Linia 227: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
|3. | |3. | ||
Linia 329: | Linia 327: | ||
|Țuică și rachiuri naturale | |Țuică și rachiuri naturale | ||
|30 | |30 | ||
|- | |||
|28 | |||
|Confecții din piele și înlocuitori din piele | |||
|15 | |||
|} | |} | ||