2.337 de modificări
Monitorul Oficial 25/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 25/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 29 aprilie 2011 13:45
, 29 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 126: | Linia 126: | ||
|- | |- | ||
|<center>50.001 - 75.000 lei</center> || <center>2,50 - 5,66</center> ||align="right"|1.250+12% || <center>pentru partea care depăşeşte </center>||align="right"|50.000|| <center>lei </center> | |<center>50.001 - 75.000 lei</center> || <center>2,50 - 5,66</center> ||align="right"|1.250+12% || <center>pentru partea care depăşeşte </center>||align="right"|50.000|| <center>lei </center> | ||
|- | |||
|<center>75.001- 100.000 lei</center> || <center>5,66- 7,50</center> ||align="right"|4.250+13% || <center>pentru partea care depăşeşte </center>||align="right"|75.000|| <center>lei </center> | |||
|- | |||
|<center>100.001- 125.000 lei</center> || <center>7,50- 8,80</center> ||align="right"|7.500+14% || <center>pentru partea care depăşeşte </center>||align="right"|100.000|| <center>lei </center> | |||
|- | |||
|<center>125.001- 150.000 lei</center> || <center>8,80- 9,03</center> ||align="right"|11.000+15% || <center>pentru partea care depăşeşte </center>||align="right"|125.000|| <center>lei </center> | |||
|- | |||
|<center>150.001 175.000 lei</center> || <center>9,03- 10,71</center> ||align="right"|14.750+16% || <center>pentru partea care depăşeşte </center>||align="right"|150.000|| <center>lei </center> | |||
|} | |} |