2.337 de modificări
Monitorul Oficial 25/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 25/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 29 aprilie 2011 14:02
, 29 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 128: | Linia 128: | ||
|<center>75.001- 100.000 lei</center> || <center>5,66- 7,50</center> ||align="right"|4.250+13% pentru partea care depăşeşte 75.000 lei | |<center>75.001- 100.000 lei</center> || <center>5,66- 7,50</center> ||align="right"|4.250+13% pentru partea care depăşeşte 75.000 lei | ||
|- | |- | ||
|<center>100.001- 125.000 lei</center> || <center>7,50- 8,80</center> ||align="right"|7.500+14% | |<center>100.001- 125.000 lei</center> || <center>7,50- 8,80</center> ||align="right"|7.500+14% pentru partea care depăşeşte 100.000 lei | ||
|- | |- | ||
|<center>125.001- 150.000 lei</center> || <center>8,80- 9,03</center> ||align="right"|11.000+15% | |<center>125.001- 150.000 lei</center> || <center>8,80- 9,03</center> ||align="right"|11.000+15% pentru partea care depăşeşte 125.000 lei | ||
|- | |- | ||
|<center>150.001 175.000 lei</center> || <center>9,03- 10,71</center> ||align="right"|14.750+16% || <center>pentru partea care depăşeşte </center>||align="right"| | |<center>150.001- 175.000 lei</center> || <center>9,03- 10,71</center> ||align="right"|14.750+16% pentru partea care depăşeşte 150.000 lei | ||
|- | |||
|<center>175.00l- 200.000 lei</center> || <center>10,71-11,50</center> ||align="right"|18.750+17% pentru partea care depăşeşte 175.000 lei | |||
|- | |||
|<center>200.001- 225.000 lei</center> || <center>11,50-12,22</center> ||align="right"|23.000+18% pentru partea care depăşeşte 200.000 lei | |||
|- | |||
|<center>225.001- 250.000 lei</center> || <center>12,22-12,90</center> ||align="right"|27.500+19% pentru partea care depăşeşte 225.000 lei | |||
|} | |} |