2.337 de modificări
Monitorul Oficial 25/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 25/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 29 aprilie 2011 15:43
, 29 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 139: | Linia 139: | ||
|- | |- | ||
|<center>225.001- 250.000 lei</center> || <center>12,22-12,90</center> ||align="right"|27.500+19% pentru partea care depăşeşte 225.000 lei | |<center>225.001- 250.000 lei</center> || <center>12,22-12,90</center> ||align="right"|27.500+19% pentru partea care depăşeşte 225.000 lei | ||
|- | |||
|<center>250.001- 275.000 lei</center> || <center>12,90-13,54</center> ||align="right"|32.250+20% pentru partea care depăşeşte 250.000 lei | |||
|- | |||
|<center>275.001- 300.000 lei</center> || <center>13,54-14,15</center> ||align="right"|37.250+21% pentru partea care depăşeşte 275.000 lei | |||
|- | |||
|<center>300.001- 325.000 lei</center> || <center>14,16-14,77</center> ||align="right"|42.500+22% pentru partea care depăşeşte 300.000 lei | |||
|- | |||
|<center>325.001- 350.000 lei</center> || <center>14,77-15,36</center> ||align="right"|48.000+23% pentru partea care depăşeşte 325.000 lei | |||
|- | |||
|<center>350.001- 375.000 lei</center> || <center>15.36-15,93</center> ||align="right"|53.750+24% pentru partea care depăşeşte 350.000 lei | |||
|- | |||
|<center>375.001- 400.000 lei</center> || <center>15,93-10,50</center> ||align="right"|59.750+25% pentru partea care depăşeşte 375.000 lei | |||
|} | |} |