2.337 de modificări
Monitorul Oficial 40/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 40/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 28 aprilie 2011 10:49
, 28 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) (Pagină nouă: __FORCETOC__ *1991 0040 = Monitorul Oficial al României = Anul III, Nr. issue::40 - Marţi, 26 februarie year::1991 == Hotărâri ale Guvernu...) |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 64: | Linia 64: | ||
{| | {| | ||
| width="40"|<center>Nr. crt.</center> || width=" | | width="40"|<center>Nr. crt.</center> || width="360" |<center>Departamentul</center> || width="360" |<center>Denumirea centralei industriale sau unităţii cu statu similar care îşi încetează activitatea</center>|| width="260" |<center>Actul de înfiinţare</center> | ||
|- | |- | ||
|<center> | |<center>1.</center> ||Departamentul minelor||Centrala minereurilor Baia Mare||Decretul nr. 164/1986 | ||
|- | |||
|<center>2.</center> ||Departamentul minelor||Centrala minereurilor Deva||Decretul nr. 162/1973 | |||
|- | |||
|<center>3.</center> ||Departamentul minelor||Combinatul minier Gura Humorului||Decretul nr. 164/1986 | |||
|- | |||
|<center>4.</center> ||Departamentul minelor||Centrala industrială pentru metale rare București||Decretul nr. 162/1973 | |||
|- | |||
|<center>5.</center> ||Departamentul minelor||Centrala sării şi nemetaliferelor București||Decretul nr. 162/1973 | |||
|- | |||
|<center>6.</center> ||Departamentul industriei electrotehnice, electronice și mecanicii fine||Centrala industrială de echipament special București||Decretul nr. 64/1986 | |||
|- | |||
|<center>7.</center> ||Departamentul industriei textile și pielăriei||Trustul pielăriei București||Hotărârea Guvernului nr. 731/1990 | |||
|- | |||
|<center>8.</center> ||Departamentul reciclării materialelor||Centrala pentru recuperarea și valorificarea materialelor refolosibile ||Decretul nr. 10/1980 | |||
|} |