2.337 de modificări
Monitorul Oficial 41/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 41/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 28 aprilie 2011 17:27
, 28 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 211: | Linia 211: | ||
|- | |- | ||
|6. Vărsăminte la buget de la instituţiile de stat ||align="right"|5.147,2||align="right"|4.203||align="right"|6.747,1||align="right"|2.544,1||align="right"|6.767,2||align="right"|20,1||align="right"|5.965,1 | |6. Vărsăminte la buget de la instituţiile de stat ||align="right"|5.147,2||align="right"|4.203||align="right"|6.747,1||align="right"|2.544,1||align="right"|6.767,2||align="right"|20,1||align="right"|5.965,1 | ||
|- | |||
|7. Impozitul pe salarii ||align="right"|50.060,9||align="right"|52.271||align="right"|56.274,2||align="right"|4.003,2||align="right"|58.236,2||align="right"|1.962,0||align="right"|56.527,0 | |||
|- | |||
|8. Impozitul agricol de la cooperativele agricole de producţie ||align="right"|1.116,7||align="right"|1.361||align="right"|1.561,0||align="right"|200,0||align="right"|1.561,0||align="right"|-||align="right"|1.225,1 | |||
|- | |||
|9. Impozite şi taxe de la populaţie ||align="right"|6.037,7||align="right"|5.985||align="right"|6.228,5||align="right"|243,5||align="right"|6.228,5||align="right"|-||align="right"|6.566,0 | |||
|- | |||
|10. Alte venituri ||align="right"|14.661,2||align="right"|5.226||align="right"|7.342,1||align="right"|2.116,1||align="right"|7.342,1||align="right"|-||align="right"|5.688,0 | |||
|- | |||
|11. Venituri din chirii ||align="right"|5.163,8||align="right"|5.334||align="right"|-||align="right"|5.334,0||align="right"|-||align="right"|-||align="right"|- | |||
|- | |||
|'''II. Total cheltuieli''' ||align="right"|288.425,5||align="right"|310.437||align="right"|305.438,7||align="right"|-4.998,3||align="right"|337.535,2||align="right"|32.096,5||align="right"|318.248,2 | |||
|} | |} |