1.150 de modificări
Monitorul Oficial 45/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 45/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 10 ianuarie 2011 18:40
, 10 ianuarie 2011→Anexa Nr. 4
Linia 839: | Linia 839: | ||
!colspan="3"|Trustul I.A.S.-Teleorman | !colspan="3"|Trustul I.A.S.-Teleorman | ||
|- | |- | ||
|69 Întreprinderea agricolă de stat Blejești | |69.||Întreprinderea agricolă de stat Blejești||I | ||
|- | |- | ||
|70 Întreprinderea agricolă de stat Schela | |70.||Întreprinderea agricolă de stat Schela||II | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Trustul | !colspan="3"|Trustul I.A.S.-Timiș | ||
|- | |- | ||
|71 | |71.||Întreprinderea agricolă de stat Carani||I | ||
|- | |- | ||
|72 Întreprinderea agricolă de stat | |72.||Întreprinderea agricolă de stat Cenei||I | ||
|- | |- | ||
|73 Întreprinderea agricolă de stat Deta I | |73.||Întreprinderea agricolă de stat Deta||I | ||
|- | |- | ||
|74 Întreprinderea agricolă de | |74.||Întreprinderea agricolă de stat Dudeștii Vechi||I | ||
|- | |- | ||
|75 Întreprinderea agricolă de stat | |75.||Întreprinderea agricolă de stat Honorici||II | ||
|- | |- | ||
|76 Întreprinderea agricolă de stat Ionel | |76.||Întreprinderea agricolă de stat Ionel||II | ||
|- | |- | ||
|77 Întreprinderea agricolă de stat Iosifălău I | |77.||Întreprinderea agricolă de stat Iosifălău||I | ||
|- | |- | ||
|78 Întreprinderea agricolă de stat | |78.||Întreprinderea agricolă de stat Jamu Mare||II | ||
|- | |- | ||
|79 Întreprinderea agricolă de stat Jimbolia | |79.||Întreprinderea agricolă de stat Jimbolia||I | ||
|- | |- | ||
|80 Întreprinderea agricolă de stat Liebling I | |80.||Întreprinderea agricolă de stat Liebling||I | ||
|- | |- | ||
|81 Întreprinderea agricolă de stat Livezile I | |81.||Întreprinderea agricolă de stat Livezile||I | ||
|- | |- | ||
|82 Întreprinderea agricolă de stat Lugoj | |82.||Întreprinderea agricolă de stat Lugoj||I | ||
|- | |- | ||
|83. Întreprinderea agricolă de stat Mașloc | |83.||Întreprinderea agricolă de stat Mașloc||II | ||
|- | |- | ||
|84 Întreprinderea agricolă de stat Peciu Nou | |84.||Întreprinderea agricolă de stat Peciu Nou||I | ||
|- | |- | ||
|85. Întreprinderea agricolă de stat Periam I | |85.||Întreprinderea agricolă de stat Periam||I | ||
|- | |- | ||
| | |86.||Întreprinderea agricolă de stat Sânandrei||I | ||
|- | |- | ||
|87 Întreprinderea agricolă de stat Timișoara I | |87.||Întreprinderea agricolă de stat Timișoara||I | ||
|- | |- | ||
|88 Întreprinderea agricolă de stat Tomnatic I | |88.||Întreprinderea agricolă de stat Tomnatic||I | ||
|- | |- | ||
|89 Stațiunea didactică experimentală Timișoara II | |89.||Stațiunea didactică experimentală Timișoara||II | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Trustul I.A.S.-Tulcea | !colspan="3"|Trustul I.A.S.-Tulcea | ||
|- | |- | ||
|90 Întreprinderea agricolă de stat Casimcea I | |90.||Întreprinderea agricolă de stat Casimcea||I | ||
|- | |- | ||
|91. Întreprinderea agricolă de stat | |91.||Întreprinderea agricolă de stat Măcin||special | ||
|- | |- | ||
|92 Întreprinderea agricolă de stat | |92.||Întreprinderea agricolă de stat Niculițel||I | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Trustul I.A.S.-Vaslui | !colspan="3"|Trustul I.A.S.-Vaslui | ||
|- | |- | ||
|93 Trustul de întreprinderi agricole de stat Vaslui I | |93.||Trustul de întreprinderi agricole de stat Vaslui||I | ||
|- | |- | ||
|94 Întreprinderea agricolă de stat | |94.||Întreprinderea agricolă de stat Fălciu||I | ||
|- | |- | ||
|95 Întreprinderea de stat pentru creșterea și | |95.||Întreprinderea de stat pentru creșterea și îngrășarea porcilor Muntenii de Jos||I | ||
|- | |- | ||
|96 | |96.||Întreprinderea agricolă de stat Vaslui||I | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Trustul I.A.S.- | !colspan="3"|Trustul I.A.S.-Vâlcea | ||
|- | |- | ||
|97. Întreprinderea agricolă de stat Drăgășani | |97.||Întreprinderea agricolă de stat Drăgășani||I | ||
|- | |- | ||
|98 Întreprinderea agricolă de stat | |98.||Întreprinderea agricolă de stat Râmnicu Vilcea||I | ||
|- | |- | ||
|99. Întreprinderea agricolă de stat Horezu II | |99.||Întreprinderea agricolă de stat Horezu||II | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Trustul I.A.S.-Vrancea | !colspan="3"|Trustul I.A.S.-Vrancea | ||
|- | |- | ||
|100 | |100.||Întreprinderea agricolă de stat Măicănești||I | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Trustul I.A.S.-municipiul București | !colspan="3"|Trustul I.A.S.-municipiul București | ||
|- | |- | ||
|101 Trustul de întreprinderi agricole de stat-municipiul București I | |101.||Trustul de întreprinderi agricole de stat-municipiul București||I | ||
|- | |- | ||
|102. Întreprinderea agricolă de stat Bragadiru I | |102.||Întreprinderea agricolă de stat Bragadiru||I | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Centrala pentru producția avicolă | !colspan="3"|Centrala pentru producția avicolă | ||
|- | |- | ||
|103 Centrala pentru producția avicolă special | |103.||Centrala pentru producția avicolă||special | ||
|- | |- | ||
|104 | |104.||Întreprinderea avicolă de stat Brăila||I | ||
|- | |- | ||
|105 Întreprinderea avicolă de stat Bocșa | |105.||Întreprinderea avicolă de stat Bocșa||I | ||
|- | |- | ||
|106 Întreprinderea avicolă de stat | |106.||Întreprinderea avicolă de stat Sfântu Gheorghe||I | ||
|- | |- | ||
|107 Întreprinderea avicolă de stat Găești | |107.||Întreprinderea avicolă de stat Găești||I | ||
|- | |- | ||
|108 | |108.||Întreprinderea avicolă de stat Iași||I | ||
|- | |- | ||
|109 Întreprinderea avicola de stat Sibiu | |109.||Întreprinderea avicola de stat Sibiu||I | ||
|- | |- | ||
|110. Întreprinderea avicolă de stat Baia Mare | |110.||Întreprinderea avicolă de stat Baia Mare||I | ||
|- | |- | ||
|111 Întreprinderea avicolă de stat Suceava | |111.||Întreprinderea avicolă de stat Suceava||I | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Trustul pentru producerea și industrializarea cărnii | !colspan="3"|Trustul pentru producerea și industrializarea cărnii | ||
|- | |- | ||
|113. Combinatul agroindustrial Copăceni special | |112.||Întreprinderea de stat pentru creșterea și îngrășarea porcilor Tomești||special | ||
|- | |||
|113.||Combinatul agroindustrial Copăceni||special | |||
|} | |} | ||