3.484 de modificări
Monitorul Oficial 66/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
fără descrierea modificării
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 152: | Linia 152: | ||
|- | |- | ||
|Pentru suprafața comercială|| 22,00|| 26,50 ||19,00 ||23,00 | |Pentru suprafața comercială|| 22,00|| 26,50 ||19,00 ||23,00 | ||
|- | |||
|Pentru dependințele aferente|| 15,00|| 18,00|| 12,00 ||14,50 | |Pentru dependințele aferente|| 15,00|| 18,00|| 12,00 ||14,50 | ||
|} | |} |