2.337 de modificări
Monitorul Oficial 7/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 7/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 26 aprilie 2011 17:10
, 26 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 637: | Linia 637: | ||
{{SemnPm|Petre Roman|București|10 ianuarie 1991|12}} | {{SemnPm|Petre Roman|București|10 ianuarie 1991|12}} | ||
==== Anexa nr. 1 ==== | |||
'''Lista întreprinderilor din subordinea Direcției generale economice pentru achiziționarea produselor agricole, care se desființează''' | |||
{| | |||
| width="20"|<center>Nr. crt.</center> || width="360" |<center>Denumirea unităţii</center> || width="120" |<center>Localitatea</center> || width="260" |<center>Judeţul</center> | |||
|- | |||
|<center>1.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Afumați||Comuna Afumaţi||Sector agricol Ilfov | |||
|- | |||
|<center>2.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Alba||municipiul Alba Iulia||Alba | |||
|- | |||
|<center>3.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Arad||municipiul Arad||Arad | |||
|- | |||
|<center>4.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Argeş||municipiul Piteşti||Argeş | |||
|- | |||
|<center>5.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Bacău||municipiul Bacău||Bacău | |||
|- | |||
|<center>6.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Bihor||municipiul Oradea||Bihor | |||
|- | |||
|<center>7.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Bistriţa-Năsăud||municipiul Bistriţa||Bistriţa-Năsăud | |||
|- | |||
|<center>8.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Botoşani||municipiul Botoşani||Botoşani | |||
|- | |||
|<center>9.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Braşov||municipiul Braşov||Braşov | |||
|- | |||
|<center>10.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Brăila||municipiul Brăila||Brăila | |||
|- | |||
|<center>11.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Buzău||municipiul Buzău||Buzău | |||
|- |