3.484 de modificări
Monitorul Oficial 89bis/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 89bis/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 9 aprilie 2011 09:55
, 9 aprilie 2011→Anexa nr.3
Linia 187: | Linia 187: | ||
!Nr. crt. ||Numele și prenumele ||Grupul parlamentar | !Nr. crt. ||Numele și prenumele ||Grupul parlamentar | ||
|- | |- | ||
| | |1. ||Albu Gheorghe ||Grupul parlamentar al F.S.N. | ||
|- | |- | ||
| | |2. ||Matei Vasile || | ||
|- | |- | ||
| | |3. ||Tudor Mihai|| | ||
|- | |- | ||
| | |4. ||Manole Adrian|| | ||
|- | |||
|5. ||Miliăicscu Ted<>r-Horia|| | |||
|- | |||
|6. ||Alexandrescu Emil«Lucia\n|| | |||
|- | |||
|7. ||Cosmin Victoria|| | |||
|- | |||
|8. ||Stoica Mihai|| | |||
|- | |||
|9. ||Crăciun Glieorglie|| | |||
|- | |||
|10. ||Tușul: Mihail|| | |||
|- | |||
|11. ||iioiu Marius|| | |||
|- | |||
|12. ||Galâar Cantemir|| | |||
|- | |||
|13. ||Savwlâadii Dumitru|| | |||
| | |14. ||Farcașiu Glieorghc: V|| | ||
|- | |||
|15. ||Surdu Dumitru|| | |||
|- | |||
|16. ||Bălan Gheorghe Pzxv<-l|| | |||
|- | |||
|17. ||Morar Curncl|| | |||
|- | |||
|18. ||Oară Florin-Lucian|| | |||
|- | |||
|19. ||Bran Vasile|| | |||
|- | |||
|20. ||Georgescu Ioan|| | |||
|- | |||
|21. ||Be-reclfiet Constantin|| | |||
|- | |||
|22. ||Videanu Adriean | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |23.|| Bia Marian|| Grupul parlameiilai' al F.S.N.|| | ||
|- | |- | ||
|24.|| Herlea Vasil§zonei|| | |24.|| Herlea Vasil§zonei|| | ||
|- | |||
|25. ||Bàieanu Nicolae,,|| | |25. ||Bàieanu Nicolae,,|| | ||
|- | |||
|26. ||Florescu Horia,|| | |26. ||Florescu Horia,|| | ||
|- | |||
|27. || Munteanu Vasile|| | |27. || Munteanu Vasile|| | ||
|- | |||
28. ||Enache Octavian|| | |28. ||Enache Octavian|| | ||
|- | |||
29. ||Nistor Vasile|| | |29. ||Nistor Vasile|| | ||
|- | |||
30. ||Miercan Epiianic-Tiberiu|| | |30. ||Miercan Epiianic-Tiberiu|| | ||
|- | |||
31. ||Dvànhiccscu Ioan|| | |31. ||Dvànhiccscu Ioan|| | ||
|- | |||
32. ||Negruț loan-Liviu ||Grupul parlamentar agrar și socialist-democratic | |32. ||Negruț loan-Liviu ||Grupul parlamentar agrar și socialist-democratic | ||
|- | |||
33.Bejan Costache | |-33.||Bejan Costache | ||
34.Dijmărescu Antonica | |34.||Dijmărescu Antonica | ||
35.Tudor Marius-Mihail | |35.||Tudor Marius-Mihail | ||
36.Cunescu Sergiu | |36.||Cunescu Sergiu | ||
37.Bălănescu Mihail | |37.||Bălănescu Mihail | ||
|38.||Toderas Ioan|| | |||