3.484 de modificări
Monitorul Oficial 89bis/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 89bis/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 9 aprilie 2011 10:21
, 9 aprilie 2011→Anexa nr.3
Linia 184: | Linia 184: | ||
'''Componența Comisiei pentru industrie și servicii a Adunării Deputaților''' | '''Componența Comisiei pentru industrie și servicii a Adunării Deputaților''' | ||
{| | {| | ||
!Nr. crt. ||Numele și prenumele ||Grupul parlamentar | !Nr.<br > crt. ||Numele și prenumele ||Grupul parlamentar | ||
|- | |- | ||
|1. ||Albu Gheorghe ||Grupul parlamentar al F.S.N. | |1. ||Albu Gheorghe ||Grupul parlamentar al F.S.N. | ||
|- | |- | ||
|2. ||Matei Vasile || | |2. ||Matei Vasile ||" | ||
|- | |- | ||
|3. ||Tudor Mihai|| | |3. ||Tudor Mihai|| | ||
Linia 195: | Linia 197: | ||
|4. ||Manole Adrian|| | |4. ||Manole Adrian|| | ||
|- | |- | ||
|5. || | |5. ||Mihăiescu Teodor-Horia|| | ||
|- | |- | ||
|6. ||Alexandrescu | |6. ||Alexandrescu Emil-Lucian|| | ||
|- | |- | ||
|7. ||Cosmin Victoria|| | |7. ||Cosmin Victoria|| | ||
Linia 205: | Linia 207: | ||
|9. ||Crăciun Glieorglie|| | |9. ||Crăciun Glieorglie|| | ||
|- | |- | ||
|10. || | |10. ||Tușut Mihail|| | ||
|- | |- | ||
|11. || | |11. ||Mihălăchioiu Marius|| | ||
|- | |- | ||
|12. || | |12. ||Gafar Cantemir|| | ||
|- | |- | ||
|13. || | |13. ||Savu-Radu Dumitru|| | ||
|14. ||Farcașiu | |14. ||Farcașiu Gheorghe || | ||
|- | |- | ||
|15. ||Surdu Dumitru|| | |15. ||Surdu Dumitru|| | ||
|- | |- | ||
|16. ||Bălan Gheorghe | |16. ||Bălan Gheorghe-Pavel|| | ||
|- | |- | ||
|17. ||Morar | |17. ||Morar Curnel|| | ||
|- | |- | ||
|18. ||Oară Florin-Lucian|| | |18. ||Oară Florin-Lucian|| | ||
Linia 227: | Linia 229: | ||
|20. ||Georgescu Ioan|| | |20. ||Georgescu Ioan|| | ||
|- | |- | ||
|21. || | |21. ||Berechet Constantin|| | ||
|- | |- | ||
|22. ||Videanu Adriean | |22. ||Videanu Adriean|| | ||
|- | |- | ||
|23.|| Bia Marian|| Grupul | |23. ||Bia Marian|| Grupul parlamentar al F.S.N.|| | ||
|- | |- | ||
|24.|| | |24. ||Hedea Vasile-Ionel|| | ||
|- | |- | ||
|25. || | |25. ||Băteanu Nicolae|| | ||
|- | |- | ||
|26. ||Florescu Horia | |26. ||Florescu Horia|| | ||
|- | |- | ||
|27. || Munteanu Vasile|| | |27. ||Munteanu Vasile|| | ||
|- | |- | ||
|28. ||Enache Octavian|| | |28. ||Enache Octavian|| | ||
Linia 245: | Linia 247: | ||
|29. ||Nistor Vasile|| | |29. ||Nistor Vasile|| | ||
|- | |- | ||
|30. || | |30. ||Maerean Epifanie-Tiberiu|| | ||
|- | |||
|31. ||Drăghicescu Ioan|| | |||
|- | |||
|32. ||Negruț Ioan-Liviu ||Grupul parlamentar agrar și socialist-democratic | |||
|- | |||
|33.||Bejan Costache|| | |||
|- | |||
|34.||Dijmărescu Antonica||Grupul parlamentar ecologist și | |||
social-democrat | |||
|- | |||
|35.||Tudor Marius-Mihail|| | |||
|- | |||
|36.||Cunescu Sergiu|| | |||
|- | |||
|37.||Bălănescu Mihail|| | |||
|- | |- | ||
| | |38.||Todiras Ioan||Grupul parlamentar de uniune națională a românilor | ||
|- | |- | ||
| | |39. ||Bucur Coriolan|| | ||
|- | |- | ||
|- | |40. ||Basaan Ion ||Grupul parlamentar al P.N.L. | ||
| | |- | ||
| | |41. ||Bivolaru Marin|| " | ||
| | |- | ||
| | |42. ||Vaida Teodor-Mircea|| " | ||
| | |- | ||
|43. ||Bujor Liviu|| " | |||
|- | |||
|44. ||Andreescu Constantin|| " | |||
|- | |||
|45. ||Gabrelescu Valentin-Corneliu ||Grupul parlamentar al P.N.Ț.-c.d. | |||
|- | |||
|46. ||Borbély Ladislau ||Grupul parlamentar al U.D.M.R. | |||
|- | |||
|47. ||Takàcs Albert Csaba || | |||
|- | |||
|48. ||Răducanu Gheorghe ||Grupul parlamentar al minorităților naționale (alete decât cea maghiară) | |||
|- | |||
|49. ||Hogea Amet|| " | |||
|} | |||
==== Anexa nr. 4 ==== | |||
'''Componența Comisiei pentru agricultură, silvicultură, industrie alimentară și servicii pentru agricultură a Adunării Deputaților''' | |||
Comisiei | |||
și servicii pentru agricultură a Adunării Deputaților | |||
ăfl Numai., și prfănumele Grupul Dflrlămentar | ăfl Numai., și prfănumele Grupul Dflrlămentar | ||
I. Cojocaru loan-Paul Grupul parlamentar al F.S.N. | I. Cojocaru loan-Paul Grupul parlamentar al F.S.N. |