1.680 de modificări
Monitorul Oficial 92/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
fără descrierea modificării
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 141: | Linia 141: | ||
|Ministru | |Ministru | ||
|14.000 | |14.000 | ||
|- | |||
|4. | |||
|Secretar de stat, sef de departament | |||
|12.500 | |||
|- | |||
|5. | |||
|Subsecretar de stat | |||
|10.000 - 12.000 | |||
|- | |||
|6. | |||
|Consilier al primului ministru | |||
|7.000 - 10.000 | |||
|- | |||
|7. | |||
|Consilier la miniștri de stat | |||
|7.000 - 9.000 | |||
|- | |||
|8. | |||
|Consilier al ministrului *) | |||
|6.750 | |||
|} | |} | ||
1. Prim-ministru 18.000 | 1. Prim-ministru 18.000 |