3.484 de modificări
Monitorul Oficial 64/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
fără descrierea modificării
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 370: | Linia 370: | ||
|rowspan="2"|Depozit-număr gestiuni 4 | |rowspan="2"|Depozit-număr gestiuni 4 | ||
|rowspan="2"|300 mii lei | |rowspan="2"|300 mii lei | ||
| | |||
|- nivel birou - șef depozit II | | nivel serviciu - șef depozit I | ||
|- | |||
| nivel birou - șef depozit II | |||
|- | |- | ||
|Gestiune ||40 mil. lei|| gestionar de materiale | |Gestiune ||40 mil. lei|| gestionar de materiale |