112 modificări
Monitorul Oficial 51/1994: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 479: | Linia 479: | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5" |ACEMIZOLUM | |** ||colspan="5" |ACEMIZOLUM | ||
|- | |||
| ||ACEMIZ||COMPR||10 mg||LUPIN||INDIA | | ||ACEMIZ||COMPR||10 mg||LUPIN||INDIA | ||
|- | |- | ||
Linia 505: | Linia 506: | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5" |AZATHIOPRINUM | |** ||colspan="5" |AZATHIOPRINUM | ||
|- | |||
| ||AZAMUN|| COMPR.|| 50 mg|| LEIRAS|| FINLANDA | | ||AZAMUN|| COMPR.|| 50 mg|| LEIRAS|| FINLANDA | ||
|- | |- | ||
Linia 523: | Linia 525: | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5" |BATROXOBIUM | |** ||colspan="5" |BATROXOBIUM | ||
|- | |||
| RO|| VENOSTAT|| FIOLE|| 1 uk/1 ml|| BIOFARM ||ROMÂNIA | | RO|| VENOSTAT|| FIOLE|| 1 uk/1 ml|| BIOFARM ||ROMÂNIA | ||
|- | |- | ||
|** ||colspan="5"|BECLOMETASONUM | |** ||colspan="5"|BECLOMETASONUM | ||
|- | |||
| ||ALDECIN INHALER ||SPRAY|| 10 mg ||SCHERING PLOUGH|| ELVEȚIA | | ||ALDECIN INHALER ||SPRAY|| 10 mg ||SCHERING PLOUGH|| ELVEȚIA | ||
|- | |- |