3.484 de modificări
Monitorul Oficial 91/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 1
Linia 49: | Linia 49: | ||
|B.||Centrul de librării Brașov ||„Compact” -S.A.|| Brașov, str. I. Ratiu nr. 17|| 16.900 | |B.||Centrul de librării Brașov ||„Compact” -S.A.|| Brașov, str. I. Ratiu nr. 17|| 16.900 | ||
|- | |- | ||
|C.||Centrul de | |C.||Centrul de librării Constanța ||„Libri Maris” -S.A.|| Constanța, b-dul I. C. Brătianu nr.2-4||21.140 | ||
|- | |- | ||
|D.||Centrul de librării Galați|| „Libris” - S.A. ||Galați, str. Piersicului nr.8 || 12.390 | |D.||Centrul de librării Galați|| „Libris” - S.A. ||Galați, str. Piersicului nr.8 || 12.390 | ||
Linia 61: | Linia 61: | ||
|H.||Centrul de librării Vrancea ||„Milcovia” -S.A.|| Focșani, str. Antrepozite nr. 1 ||6.375 | |H.||Centrul de librării Vrancea ||„Milcovia” -S.A.|| Focșani, str. Antrepozite nr. 1 ||6.375 | ||
|- | |- | ||
|I.||Centrul de librării Alba „Libris-Alba” -S.A. || Alba Iulia, b-dul Victoriei nr. 2-6|| 7.060 | |I.||Centrul de librării Alba ||„Libris-Alba” -S.A. || Alba Iulia, b-dul Victoriei nr. 2-6|| 7.060 | ||
|- | |- | ||
|J.||Centrul de librării Brăila ||„Panait Istrati” -S.A.||Brăila, str. Republicii, bloc-34 ||16300 | |J.||Centrul de librării Brăila ||„Panait Istrati” -S.A.||Brăila, str. Republicii, bloc-34 ||16300 | ||
Linia 69: | Linia 69: | ||
|L.||Centrul de librării Bihor „Librarul” -S.A.|| Oradea, str. Nicolae Grigorescu nr. 6||16.365 | |L.||Centrul de librării Bihor „Librarul” -S.A.|| Oradea, str. Nicolae Grigorescu nr. 6||16.365 | ||
|- | |- | ||
|M.||Centrul de | |M.||Centrul de librării Mehedinți||„Libris” - S.A.|| Drobeta-Turnu Severin, b-dul Republicii nr. 104.250 | ||
|- | |- | ||
|N.||Centrul de | |N.||Centrul de librării Vâlcea|| „Ex Libris” -S.A.|| Rimnicu Vilcea, calea Traian 14.635 | ||
|- | |- | ||
|O.||Centrul de librării Călărași „Danubius” - Călărași, b-dul „1 | |O.||Centrul de librării Călărași ||„Danubius” -S.A.|| Călărași, b-dul „1 Decembrie1918”, b1oc-Flora ||2.985 | ||
|- | |- | ||
|P.||Centrul de librării Iași | |P.||Centrul de librării Iași ||„Sedcomlibris”-S.A.|| Iași, șoș. Moara de foc nr. 4 ||22.645 | ||
|- | |- | ||
|R.||Centrul de librării Sălaj ||„Librăriile Sălajului-S.A.|| Zalău, piața Libertății nr. 10 ||2.950 | |R.||Centrul de librării Sălaj ||„Librăriile Sălajului-S.A.|| Zalău, piața Libertății nr. 10 ||2.950 | ||
Linia 83: | Linia 83: | ||
|S.||Centrul de librării Bacău|| „Melior” - S.A.|| Bacău, str. Constanței nr. 12|| 15.760 | |S.||Centrul de librării Bacău|| „Melior” - S.A.|| Bacău, str. Constanței nr. 12|| 15.760 | ||
|- | |- | ||
|Ș.||Centrul de librării Maramureș|| | |Ș.||Centrul de librării Maramureș|| „Mara-Libris”-S.A.|| Baia Mare, b-dul București nr. 59|| 12.185 | ||
|- | |||
|T.||Centrul de librării Cluj|| „Cartimpax” -S.A.|| Cluj-Napoca, str. Dostoievski nr.71||18.650 | |T.||Centrul de librării Cluj|| „Cartimpax” -S.A.|| Cluj-Napoca, str. Dostoievski nr.71||18.650 | ||
|- | |- | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
|- | |- | ||
|U.||Centrul de librării Vaslui ||„Societatea comercială pentru difuzarea cărții și bunurilor culturale” - S.A. Vaslui, șoș. Ștefan cel Mare nr. 9||13.520 | |U.||Centrul de librării Vaslui ||„Societatea comercială pentru difuzarea cărții și bunurilor culturale” - S.A. Vaslui, șoș. Ștefan cel Mare nr. 9||13.520 | ||
|- | |||
Centrul de | |V.||Centrul de librării Olt „Olt-Libris” - Slatina, str. Lipscani nr. 43 4.170 | ||
S.A. | |- | ||
Centrul de | |X.||Centrul de librării Târgu-Mureș|| „Mureș”- S.A. ||Târgu-Mureș, str. Justiției nr. 12|| 9.970 | ||
|- | |||
|Y.|| Centrul de librării Satu Mare ||„Samlibris” -S.A.|| Satu Mare, str. Republicii nr. 24 ||9.390 | |||
|- | |||
|Z.|| Centrul de librării Timișoara ||„Timlibris” - S.A.||Timișoara, str. Gh. Lazăr nr. 15 ||18.750 | |||
|- | |||
|W.|| Centrul de librării Covasna|| „Bon Ami” -S.A.|| Sfântu Gheorghe, str. Brazilor nr. 10|| 4.450 | |||
|} | |} | ||
Anexa nr. 2 | Anexa nr. 2 | ||