3.484 de modificări
Monitorul Oficial 116/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa A
Linia 977: | Linia 977: | ||
|- | |- | ||
|rowspan="11"|B. | |rowspan="11"|B. | ||
|rowspan="11"|Alte țări europene | |rowspan="11"|Alte țări europene | ||
|Austria||22.800||228 | |Austria||22.800||228 | ||
|- | |- | ||
|Cipru||1.000|| | |Cipru||1.000||10 | ||
|- | |- | ||
|Finlanda|| 12.500|| 125 | |||
|- | |||
|Islanda|| 1.000|| 10 | |||
|- | |||
|Israel ||6500|| 65 | |||
|- | |||
|Lichtenstein ||200|| 2 | |||
|- | |||
|Malta|| 100|| 1 | |||
|- | |||
|Norvegia|| 12.500 ||125 | |||
|- | |||
|Suedia|| 22.800|| 228 | |||
|- | |||
|Elveția ||22.300|| 228 | |||
|- | |||
|Turcia ||11.500 ||115 | |||
|- | |||
|rowspan="9"|C. | |||
|rowspan="9"|Țări beneficiare | |||
| Bulgaria||7.900||79 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
7900 79 | |||
Cehoslovacia 12803 128 | Cehoslovacia 12803 128 | ||
Republica Democrată Germană 15500 155 | Republica Democrată Germană 15500 155 |