1.680 de modificări
Monitorul Oficial 155/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa Nr. 2 B
Linia 672: | Linia 672: | ||
|Direcția de poștă Timiș | |Direcția de poștă Timiș | ||
|Timișoara | |Timișoara | ||
|- | |||
|38. | |38. | ||
|Direcția de poștă Vaslui | |Direcția de poștă Vaslui |