2.337 de modificări
Monitorul Oficial 242/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa nr. 3
Lgall (discuție | contribuții) |
Lgall (discuție | contribuții) |
||
Linia 326: | Linia 326: | ||
==== Anexa nr. 3 ==== | ==== Anexa nr. 3 ==== | ||
'''Repartizarea materialelor şi combustibililor pe judeţe''' | |||
{| | |||
!Nr. crt. | |||
!Judeţul | |||
!Hârtie<br/>tone | |||
!Cherestea<br/>mc | |||
!P.F.L.<br/>tone | |||
!Benzină<br/>tone | |||
!Motorină<br/>tone | |||
|- | |||
|1. ||Alba ||2,8 ||4,6|| 3,7|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|2. ||Arad ||3,2 ||5,5 ||4,4 ||0,5 ||1 | |||
|- | |||
|3. ||Argeș ||4,4|| 7,3 ||5,8|| 0,5 ||1 | |||
|- | |||
|4. ||Bacău|| 4,7 ||7,9 ||6,3|| 0,5 ||1 | |||
|- | |||
|5.|| Bihor ||4,3|| 7,1|| 5,7|| 0,5 ||1 | |||
|- | |||
|6.|| Bistrița Năsăud ||2,1 ||3,5 ||2,8|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|7. ||Botoşani ||3,0 ||5,1|| 4,0|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|8. ||Braşov ||4,5|| 9,0|| 6,0|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|9. ||Brăila|| 2,6 ||4,4|| 3,5|| 0,5 ||1 | |||
|- | |||
|10.|| Buzău ||3,4|| 5,6|| 4,5|| 0,5 ||1 | |||
|- | |||
|11. ||Caraş-Severin ||2,7|| 4,4|| 3,5|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|12. ||Călărași ||2,1 ||3,8 ||3,0 ||0,5|| 1 | |||
|- | |||
|13.|| Cluj ||4,8|| 9,0 ||6,4|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|14.|| Constanţa|| 4,8|| 8,0||6,3 ||0,5|| 1 | |||
|- | |||
|15. ||Covasna|| 1,5 ||2,5|| 2,0||0,5|| 1 | |||
|- | |||
|16. ||Dîmboviţa ||3,7|| 6,1|| 4,9|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|17.|| Dolj ||5,0 ||9,3|| 6,6 ||0,5|| 1 | |||
|- | |||
|18. ||Galați|| 4,2 ||7,0 ||6,5 ||0,5||1 | |||
|- | |||
|19.|| Giurgiu ||2,1|| 3,5|| 2,8 ||0,5 ||1 | |||
|- | |||
|20. ||Gorj ||2,5|| 4,2|| 3,3 ||0,5 ||1 | |||
|- | |||
|21.|| Harghita ||2,4 ||3,9 ||3,1 ||0,5|| 1 | |||
|- | |||
|22. ||Hunedoara ||3,6||6,1 ||4,9||0,5|| 1 | |||
|- | |||
|23. ||Ialomița|| 2,0|| 3,4|| 2,7|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|24. ||Iași ||5,2|| 8,7|| 7,0|| 0,5 ||1 | |||
|- | |||
|25.|| Maramureș ||3,6|| 6,0|| 4,8|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|26.|| Mehedinți ||2,1 ||3,5|| 2,8|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|27.|| Mureș|| 4,0 ||6,7|| 5,3|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|28. ||Neamț|| 3,8 ||6,3|| 5,0 ||0,5 ||1 | |||
|- | |||
|29.|| Olt ||3,5|| 5,0|| 4,6||0,5|| 1 | |||
|- | |||
|30. ||Prahova ||5,6|| 9,5 ||7,5 ||0,5|| 1 | |||
|- | |||
|31. ||Satu Mare|| 2,7||4,5 ||3,6|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|32. ||Sălaj ||1,8 ||2,9|| 2,3||0,5||1 | |||
|- | |||
|33. ||Sibiu|| 3,3|| 5,5|| 4,4 ||0,5 ||1 | |||
|- | |||
|34.|| Suceava|| 4,5|| 7,5|| 6,0|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|35. ||Teleorman|| 3,3|| 5,5|| 4,3|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|36. ||Timiş|| 4,7|| 7,8|| 6,2|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|37. ||Tulcea ||1,8|| 3,0|| 2,4|| 0,5||1 | |||
|- | |||
|38. ||Vaslui||3,0 ||5,0|| 4,0|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|39. ||Vîlcea ||2,8|| 4,6 ||3,7 ||0,5 ||1 | |||
|- | |||
|40. ||Vrancea ||2,6 ||4,3|| 3,4|| 0,5|| 1 | |||
|- | |||
|41. ||Municipiul București ||15,3|| 21,7 ||20,0 ||1 ||2 | |||
|- | |||
|42. ||Secretariatul General al Guvernului ||200 ||- ||-||- ||- | |||
|- | |||
| ||Total||350||250||200||21||42 | |||
|} | |||
==== Anexa nr. 4 ==== | |||
'''Cheltuieli pentru centralizarea rezultatelor alegerilor''' | |||
* testări și experimentări sisteme de comunicații prin telefon, telex, telefax și microcalculatoare; | |||
* închirierea liniilor de telecomunicații necesare transmiterii rezultatelor alegerilor; | |||
* cheltuieli cu personalul centrelor teritoriale de calcul din fiecare judeţ, utilizat pentru prelucrarea automată a datelor; | |||
*deplasări pentru instruiri și sprijin în efectuarea centralizărilor; | |||
* cheltuieli neprevăzute. | |||
Total: 7.500 mii lei | |||
== Referinţe == | == Referinţe == | ||
<references/> | <references/> |