1.680 de modificări
Monitorul Oficial 74/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa
(→Anexa) |
(→Anexa) |
||
Linia 800: | Linia 800: | ||
|- | |- | ||
| 4 | | 4. | ||
| Indicatorii tehnico-economici: | | Indicatorii tehnico-economici: | ||
| | | | ||
Linia 848: | Linia 848: | ||
| - preparate culinare {pentru cantina proprie) | | - preparate culinare {pentru cantina proprie) | ||
| 2 AM î^eniuri/zi | | 2 AM î^eniuri/zi | ||
|- | |||
| | | 5. | ||
|Valoarea anuală a producție-marfă: | |||
| | |||
| 1.081.932 mii lei | | 1.081.932 mii lei | ||
|- | |- | ||
| | |||
| - Cheltuieli la 1.000. lei producție-marfă: | | - Cheltuieli la 1.000. lei producție-marfă: | ||
| 645,9 lei | | 645,9 lei | ||
|- | |- | ||
| | |||
| - Valoarea acumulărilor anuale (beneficii) | | - Valoarea acumulărilor anuale (beneficii) | ||
| 383.104 mii lei | | 383.104 mii lei | ||
|- | |- | ||
| | |||
| - Durata: | | - Durata: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |||
| - de realizare a investiției | | - de realizare a investiției | ||
| 36 luni | | 36 luni | ||
|- | |- | ||
| | |||
| - de recuperare a investiției din beneficii | | - de recuperare a investiției din beneficii | ||
| 1,8 ani | | 1,8 ani | ||
|- | |- | ||
| | |||
| - Locuri de muncă nou create | | - Locuri de muncă nou create | ||
| 250 | | 250 | ||
|- | |- | ||
| 6. Măsuri privind protecția mediului înconjurător: | | 6. | ||
|Măsuri privind protecția mediului înconjurător: | |||
| Apele uzate sunt trecute prin separatoare de grăsimi locale la fieeâre activitate șă preepurate într-o stație din incintă, după care sunt trimise la stația de epurare a municipiului Sibiu. | | Apele uzate sunt trecute prin separatoare de grăsimi locale la fieeâre activitate șă preepurate într-o stație din incintă, după care sunt trimise la stația de epurare a municipiului Sibiu. | ||
|} | |} | ||
'''Guvernul României''' | '''Guvernul României''' | ||
=== Hotărâre privind stabilirea salariilor tarifare în valută ale personalului român trimis în misiune permanentă în Polonia și Republica Socialistă Vietnam === | === Hotărâre privind stabilirea salariilor tarifare în valută ale personalului român trimis în misiune permanentă în Polonia și Republica Socialistă Vietnam === |