3.484 de modificări
Monitorul Oficial 78/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexa C
Linia 932: | Linia 932: | ||
| ||||||||Finale||Zonale|| | | ||||||||Finale||Zonale|| | ||
|- | |- | ||
| | | Sporturi individuale și alte jocuri sportive ||principal||300||200||200||150||100 | ||
|- | |- | ||
| ||secundar||150||100||100||75||50 | | | ||secundar||150||100||100||75||50 | | ||
Linia 938: | Linia 938: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
{| | {| | ||
| ||Competiţii internaţionale organizate de federaţii, oficii judeţene, cluburi şi asociaţii sportive||Competiţii Campionate şi concursuri naţionale (etape interjudeţene, zonale, finale, divizia A, B, şcolare, juniori)| | |rowspan="2"| | ||
|rowspan="2"|Competiţii internaţionale organizate de federaţii, oficii judeţene, cluburi şi asociaţii sportive | |||
|colspan="2"|Competiţii interne | |||
|- | |||
|Campionate şi concursuri naţionale (etape interjudeţene, zonale, finale, divizia A, B, şcolare, juniori) | |||
| Competiţii judeţene, municipale şi orăşeneşti | |||
|- | |- | ||
| Medic||300||200||100|| | | Medic||300||200||100|| | ||
|- | |- | ||
| Asistent medical||150||100||50|| | | Asistent medical||150||100||50|| | ||
|} | |} | ||