311 modificări
Monitorul Oficial 274/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 274/1992 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 17 august 2011 18:22
, 17 august 2011→Hotărâre privind deschiderea punctului de trecere a frontierei la Aeroportul Sibiu pentru traficul internațional de călători și mărfuri
(→Anexă) |
|||
Linia 950: | Linia 950: | ||
|- | |- | ||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | ||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center"|Ministrul | |style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center"|Ministrul de interne, <br/> '''Victor Babiuc''' | ||
|- | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center"|Ministrul transporturilor, <br/> '''Traian Băsescu''' | |||
|- | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center"|Ministrul economiei și finanțelor, <br/> '''George Danielescu''' | |||
|- | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" width=50%| | |||
|style="border: 2px solid #FFFFFF;" align="center"|Ministrul Secretari de stat <br/> în Departamentul pentru Administrația <br />Publică Locală,<br />'''Doru Viorel Ursu'''<br/> Teodor Mircea Vaida | |||
|} | |} | ||
H O T Ă R Î lt E | H O T Ă R Î lt E | ||
pentru modificarea articolului 2 din Ilotărâi-ca Guvernului nr. 477/1990 privind | pentru modificarea articolului 2 din Ilotărâi-ca Guvernului nr. 477/1990 privind |