2.337 de modificări
Monitorul Oficial 19/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 164: | Linia 164: | ||
|- | |- | ||
|<center></center>|| || ||<center>15.</center> ||Cernavodă ||Crenavodă | |<center></center>|| || ||<center>15.</center> ||Cernavodă ||Crenavodă | ||
|} | |||
{| | |||
| width="20"|<center>Nr. crt.</center> || width="200" |<center>Denumirea unităţii existente</center>|| width="200" |<center>Denumirea unităţii reorganizate</center> ||width="20"|<center>Nr. crt.</center> || width="200" |<center>Denumirea unităţii existente</center>|| width="200" |<center>Denumirea unităţii reorganizate</center> | |||
|- | |||
|<center></center>||'''G. Întreprinderi de reparaţii''' ||'''G. Filiale''' || || || | |||
|- | |||
|<center>1.</center>||Întreprinderea "Energoreparaţii" Bucureşti||Filiala "Energoreparaţii" Bucureşti || || || | |||
|} | |} |