2.337 de modificări
Monitorul Oficial 19/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 49: | Linia 49: | ||
==== Anexa nr. 1 ==== | ==== Anexa nr. 1 ==== | ||
'''Lista unităților din componenţa „Renel” -regie autonomă care se reorganizează''' | '''Lista unităților din componenţa „Renel” - regie autonomă care se reorganizează''' | ||
{| | {| | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
|- | |- | ||
|<center>34.</center>||Turceni ||Turceni||<center></center> || || | |<center>34.</center>||Turceni ||Turceni||<center></center> || || | ||
|} | |||
{| | |||
| width="20"|<center>Nr. crt.</center> || width="200" |<center>Denumirea unităţii existente</center>|| width="200" |<center>Denumirea unităţii reorganizate</center> ||width="20"|<center>Nr. crt.</center> || width="200" |<center>Denumirea unităţii existente</center>|| width="200" |<center>Denumirea unităţii reorganizate</center> | |||
|- | |||
|<center>31.</center>||Satu-Mare ||Satu-Mare||<center>4.</center> ||Institutul de studii şi proiectări hidroenergetice ||Institutul de studii şi proiectări hidroenergetice | |||
|- | |||
|<center>32.</center>||Zalău ||Zalău||<center></center> ||'''E. Centrul de perfecţionare a lucrătorilor''' ||'''E. Centrul de perfecţionare a lucrătorilor''' | |||
|- | |||
|<center>33.</center>||Sibiu ||Sibiu||<center></center> ||'''F. Unităţi şcolare''' ||'''F. Unităţi şcolare''' | |||
|- | |||
|<center>34.</center>||Suceava ||Suceava||<center>1.</center> ||Bucureşti ||Bucureşti | |||
|- | |||
|<center>35.</center>||Alexandria ||Alexandria||<center>2.</center> ||Craiova ||Craiova | |||
|- | |||
|<center>36.</center>||Timişoara||Timişoara||<center>3.</center> ||Deva ||Deva | |||
|- | |||
|<center>37.</center>||Tulcea ||Tulcea ||<center>4.</center> ||Oneşti ||Oneşti | |||
|- | |||
|<center>38.</center>||Vaslui ||Vaslui ||<center>5.</center> ||Ploieşti ||Ploieşti | |||
|- | |||
|<center>39.</center>||Rîmnicu Vîlcea ||Rîmnicu Vîlcea ||<center>6.</center> ||Tîrgu Jiu ||Tîrgu Jiu | |||
|- | |||
|<center>40.</center>||Focşani ||Focşani ||<center>7.</center> ||Turceni ||Turceni | |||
|- | |||
|<center>41.</center>||Bucureşti ||Bucureşti ||<center>8.</center> ||Braşov ||Braşov | |||
|- | |||
|<center>42.</center>||Întreprinderea de distribuție a energiei electrice București - I.D.E.B. ||Filiala de distribuție a energiei electrice București - F.D.E.B. ||<center>9.</center> ||Cîmpina ||Cîmpina | |||
|- | |||
|<center></center>||'''C. Întreprinderea nuclearo-electică Cernavodă'''||'''Filiala Centrala nuclearo-electrică Cernavodă''' ||<center>10.</center> ||Constanţa ||Constanţa | |||
|- | |||
|<center></center>||'''D. Institute'''||'''D. Institute'''||<center>11.</center> ||Cluj ||Cluj | |||
|- | |||
|<center>1.</center>||Institutul de reactori nucleari energetici Piteşti||Institutul de cercetări nucleare Piteşti||<center>12.</center> ||Galaţi ||Galaţi | |||
|- | |||
|<center>2.</center>||Institutul de cercetări şi modernizări energetice||Institutul de cercetări şi modernizări energetice||<center>12.</center> ||Galaţi ||Galaţi | |||
|- | |||
|<center>3.</center>||Institutul de studii şi proiectări energetice||Institutul de studii şi proiectări energetice||<center>13.</center> ||Iaşi ||Iaşi | |||
|- | |||
|<center></center>|| || ||<center>14.</center> ||Timişoara ||Timişoara | |||
|- | |||
|<center></center>|| || ||<center>15.</center> ||Cernavodă ||Crenavodă | |||
|} | |} |