2.337 de modificări
Monitorul Oficial 41/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 41/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 28 aprilie 2011 17:35
, 28 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 223: | Linia 223: | ||
|- | |- | ||
|'''II. Total cheltuieli''' ||align="right"|288.425,5||align="right"|310.437||align="right"|305.438,7||align="right"|-4.998,3||align="right"|337.535,2||align="right"|32.096,5||align="right"|318.248,2 | |'''II. Total cheltuieli''' ||align="right"|288.425,5||align="right"|310.437||align="right"|305.438,7||align="right"|-4.998,3||align="right"|337.535,2||align="right"|32.096,5||align="right"|318.248,2 | ||
|- | |||
|A. Cheltuieli pentru finanţarea economiei naţionale ||align="right"|161.518,2||align="right"|180.806||align="right"|150.316,8||align="right"|-30.489,2||align="right"|175.951,3||align="right"|25.634,5||align="right"|160.433,9 | |||
|- | |||
|1. Alocaţii de la buget pentru investiţii ||align="right"|135.299,5||align="right"|154.482||align="right"|62.029,4||align="right"|-92.452,6||align="right"|62.029,4||align="right"|-||align="right"|55.800,0 | |||
|- | |||
|2. Alocaţii de la buget pentru reparaţii capitale ||align="right"|1.081,6||align="right"|1.303||align="right"|1.739,6||align="right"|436,6||align="right"|1.739,6||align="right"|-||align="right"|1.425,0 | |||
|- | |||
|3. Alocaţii de la buget pentru mijloace circulante ||align="right"|-||align="right"|-||align="right"|62.029,4||align="right"|-92.452,6||align="right"|62.029,4||align="right"|-||align="right"|55.800,0 | |||
|} | |} |