1.680 de modificări
Monitorul Oficial 70/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexă
(→Anexă) |
(→Anexă) |
||
Linia 167: | Linia 167: | ||
|- | |- | ||
|14. | |14. | ||
|Întreprinderea de reparații și dezmembrări nave Midia | |||
|Constanța | |||
|Departamentul transporturilor navale | |||
|Execută reparații și piese de schimb pentru nave maritime de pâna la 55.000 tdw și utilaje portuare precum si dezmembrări nave maritime | |||
|Întreprinderea de exploatare a flotei maritime „Navrom” Constanța | |||
|- | |||
|15. | |||
| | | | ||