1.680 de modificări
Monitorul Oficial 70/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexă
(→Anexă) |
(→Anexă) |
||
Linia 174: | Linia 174: | ||
|- | |- | ||
|15. | |15. | ||
|Baza de aprovizionare pentru transporturile navale Constanța | |||
|Constanța | |||
|Departamentul transporturilor navale | |||
|Asigură aprovizionarea tehnico-materială pentru flota maritimă, fluvială, activități de întreținere, reparații nave, utilaje și alte activități, precum și valorificarea materialelor provenite din dezmembrări nave | |||
| | | | ||
|- | |||
|16. | |||
|Întreprinderea pentru producție industrială pentru construcții căi ferate Someșeni | |||
|Comuna Someșeni | |||
|Centrala de construcții cai ferate | |||
|Extragerea și prelucrare pietrei de construcții pentru căi ferate, drumuri și regularizări de ape, producția utilajelor și echipamentelor și pieselor de schimb precum și a construcțiilor metalice și prefabricatelor din beton specifice centralei | |||
|Întreprinderea de producție industrială pentru construcții cai ferate Maramureș | |||
|- | |||
|17. | |||