1.680 de modificări
Monitorul Oficial 70/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
→Anexă
(→Anexă) |
(→Anexă) |
||
Linia 353: | Linia 353: | ||
|Centrala de utilaje și piese de schimb pentru industria chimica și petrochimică București | |Centrala de utilaje și piese de schimb pentru industria chimica și petrochimică București | ||
|- | |- | ||
|5. | |||
|Fabrica de utilaje și piese de schimb pentru industria chimică Focșani | |||
|Întreprinderea de utilaje și piese schimb pentru industria chimică Focșani | |||
|Modelări pentru turnătorie, piese turnate din ionea, confecții metalice și prelucrări mecanice, construcții industriale | |||
|Centrala de utilaje și piese de schimb pentru industria chimica și petrochimică București | |||
|- | |||
|6. | |||
|Atelierul pentru prelucrarea maselor plastice Măcin din subordinea directă a centralei industriale de prelucrare mase plastice București | |||
|Întreprinderea de prelucrare mase plastice Măcin | |||
|Fabricarea de diferite produse din materiale plastice | |||
|Centrala industrială de prelucrare mase plastice București | |||
|- | |||
|7. | |||
|Activitatea de fabricare a produselor dentare din cadrul Întreprinderii „Napochim” Cluj-Napoca | |||
|Întreprinderea de produse dentare Cluj-Napoca | |||
|Fabricarea diferitelor produse dentare și truselor de control chimic al produselor | |||
|Centrala industrială de prelucrare mase plastice București | |||
|- | |||
|8. | |||
|Atelierul de fabricare a săpunurilor „Steaua” Sibiu din cadrul Întreprinderii de săpun „Stela” București | |||
|Întreprinderea pentru fabricarea săpunurilor „Steaua” Sibiu | |||
|Fabricarea săpunurilor și a altor produse chimice | |||
|Centrala industrială de medicamente și cosmetice București | |||
|- | |||
|9. | |||
|Fabrica de articole tehnice din cauciuc Gura Humorului | |||
|Întreprinderea de articole tehnice din cauciuc Gura Humorului | |||
|Fabricarea diferitelor articole tehnice din cauciuc | |||
|Centrala industrială de prelucrare cauciuc București | |||
|- | |||
|10. | |||
|Secția chimică Crânguri din cadrul Întreprinderii chimice „Victoria” Târgoviște | |||
|Intreprinderea chimică Crânguri | |||
|Modelări pentru turnătorie, piese turnate din ionea, confecții metalice și prelucrări | |||
mecanice, construcții industriale | |||
|Centrala industrială de coloranți, lacuri și detergenți | |||
|} | |||
Fabricarea de inhibitori de | Fabricarea de inhibitori de | ||
coroziune, pigmenți anorganici, vopsele antifonice și | coroziune, pigmenți anorganici, vopsele antifonice și | ||
Linia 430: | Linia 408: | ||
de prelucrare mase | de prelucrare mase | ||
plastice București | plastice București | ||
Centrala industrială | Centrala industrială | ||
de prelucrare cauciuc Bucur ești | de prelucrare cauciuc Bucur ești |