1.150 de modificări
Monitorul Oficial 22/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 22/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 31 decembrie 2010 12:13
, 31 decembrie 2010→Anexa nr. 2
Linia 222: | Linia 222: | ||
|rowspan="2"|1 | |rowspan="2"|1 | ||
|I||24||69.920 | |I||24||69.920 | ||
|- | |||
|I A||37||103.400 | |I A||37||103.400 | ||
|- | |||
|rowspan="3"|2 | |rowspan="3"|2 | ||
|I||52||134.540 | |I||52||134.540 | ||
|- | |||
|I A||58||149.600 | |I A||58||149.600 | ||
|- | |||
|I B||61||157.400 | |I B||61||157.400 | ||
|- | |||
|rowspan="3"|3 | |rowspan="3"|3 | ||
|I||66||167.260 | |I||66||167.260 | ||
|- | |||
|I A||74||187.520 | |I A||74||187.520 | ||
|- | |||
|I B||77||194.270 | |I B||77||194.270 | ||
|- | |||
|rowspan="3"|4 | |rowspan="3"|4 | ||
|I||81||204.660 | |I||81||204.660 | ||
|- | |||
|I A||90||226.480 | |I A||90||226.480 | ||
|- | |||
|I B||93||234.270 | |I B||93||234.270 | ||
|- | |||
|rowspan="3"|5 | |rowspan="3"|5 | ||
|I||98||246.740 | |I||98||246.740 | ||
|- | |||
|I A||107||268.560 | |I A||107||268.560 | ||
|- | |||
|I B||110||275.830 | |I B||110||275.830 | ||
|} | |} |