1.150 de modificări
Monitorul Oficial 22/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 22/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 31 decembrie 2010 12:12
, 31 decembrie 2010→Anexa nr. 1
Linia 131: | Linia 131: | ||
|- | |- | ||
|Confort sporit||37||95.200||55||138.600||78||196.800||100||254.600||118||298.000 | |Confort sporit||37||95.200||55||138.600||78||196.800||100||254.600||118||298.000 | ||
|- | |||
|Confort I||30||76.600||50||123.700||65||159.000||80||196.900||-||- | |Confort I||30||76.600||50||123.700||65||159.000||80||196.900||-||- | ||
|- | |||
|Confort II||23||58.100||36||88.300||48||116.100||60||144.000||-||- | |Confort II||23||58.100||36||88.300||48||116.100||60||144.000||-||- | ||
|} | |} |