3.484 de modificări
Monitorul Oficial 110/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 110/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 19 aprilie 2011 11:38
, 19 aprilie 2011→Anexă
Fără descriere a modificării |
(→Anexă) |
||
Linia 52: | Linia 52: | ||
|- | |- | ||
|1001-1100 cmc ||24.000 lei ||2301-2400 cmc ||50.000 | |1001-1100 cmc ||24.000 lei ||2301-2400 cmc ||50.000 | ||
|- | |||
|1101-1200 cmc ||26.000 lei ||2401-2500 cmc ||52.000 | |1101-1200 cmc ||26.000 lei ||2401-2500 cmc ||52.000 | ||
|- | |||
|1201-1300 cmc ||28.000 lei ||2501-2600 cmc ||54.000 | |1201-1300 cmc ||28.000 lei ||2501-2600 cmc ||54.000 | ||
|- | |||
|1301-1400 cmc ||30.000 lei ||2601-2700 cmc ||56.000 | |1301-1400 cmc ||30.000 lei ||2601-2700 cmc ||56.000 | ||
|- | |- | ||
|1401 1500 cmc|| 32.000 lei|| 2701-2800 cmc||60.000 | |1401 1500 cmc|| 32.000 lei|| 2701-2800 cmc||60.000 | ||
|- | |||
|1501-1600 cmc ||34.000 lei|| 2901-311uu cmc||62.000 | |1501-1600 cmc ||34.000 lei|| 2901-311uu cmc||62.000 | ||
|1601-1700 cmc ||36.000 lei ||Peste 3001 cmc ||64.000 | |1601-1700 cmc ||36.000 lei ||Peste 3001 cmc ||64.000 | ||
|} | |||
H 0 T Ă R Î R E | H 0 T Ă R Î R E | ||
privind cazarea unor studenți și doctoranzi | privind cazarea unor studenți și doctoranzi |