3.484 de modificări
Monitorul Oficial 110/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 110/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 19 aprilie 2011 11:39
, 19 aprilie 2011→Anexă
(→Anexă) |
(→Anexă) |
||
Linia 62: | Linia 62: | ||
|- | |- | ||
|1501-1600 cmc ||34.000 lei|| 2901-311uu cmc||62.000 | |1501-1600 cmc ||34.000 lei|| 2901-311uu cmc||62.000 | ||
|- | |||
|1601-1700 cmc ||36.000 lei ||Peste 3001 cmc ||64.000 | |1601-1700 cmc ||36.000 lei ||Peste 3001 cmc ||64.000 | ||
|} | |} |