3.484 de modificări
Monitorul Oficial 120/1990: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 120/1990 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 25 aprilie 2011 11:52
, 25 aprilie 2011→Anexa nr. I
Linia 72: | Linia 72: | ||
|rowspam="2"|Denumnea receptoarelor și categoriilor de abonați | |rowspam="2"|Denumnea receptoarelor și categoriilor de abonați | ||
|colspan="2"|radio | |colspan="2"|radio | ||
|- | |||
|Taxa de înscriere | |Taxa de înscriere | ||
|Tarif abonament (trimestrial) | |Tarif abonament (trimestrial) |