2.337 de modificări
Monitorul Oficial 7/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 7/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 26 aprilie 2011 18:37
, 26 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 728: | Linia 728: | ||
|- | |- | ||
|<center>42.</center> ||Oficiul pentru tehnologia și controlul cerealelor și plantelor tehnice||municipiul București|| - | |<center>42.</center> ||Oficiul pentru tehnologia și controlul cerealelor și plantelor tehnice||municipiul București|| - | ||
|} | |||
==== Anexa nr. 2 ==== | |||
'''Lista unităților care se înființează în structura Regiei autonome „Romcereal” - R.A.''' | |||
{| | |||
| width="20"|<center>Nr. crt.</center> || width="360" |<center>Denumirea unităţii</center> || width="120" |<center>Localitatea</center> || width="260" |<center>Judeţul</center> | |||
|- | |||
|<center>1.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție a Sectorului agricol Ilfov||municipiul București|| - | |||
|- | |||
|<center>2.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Alba||municipiul Alba Iulia||Alba | |||
|- | |||
|<center>3.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Arad||municipiul Arad||Arad | |||
|- | |||
|<center>4.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Argeş||municipiul Piteşti||Argeş | |||
|- | |||
|<center>5.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Bacău||municipiul Bacău||Bacău | |||
|- | |||
|<center>6.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Bihor||municipiul Oradea||Bihor | |||
|- | |||
|<center>7.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Bistriţa-Năsăud||municipiul Bistriţa||Bistriţa-Năsăud | |||
|- | |||
|<center>8.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Botoşani||municipiul Botoşani||Botoşani | |||
|- | |||
|<center>9.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Braşov||municipiul Braşov||Braşov | |||
|- | |||
|<center>10.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Brăila||municipiul Brăila||Brăila | |||
|- | |||
|<center>11.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Buzău||municipiul Buzău||Buzău | |||
|- | |||
|<center>12.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Caraş-Severin||municipiul Reşiţa||Caraş-Severin | |||
|- | |||
|<center>13.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Călăraşi||municipiul Călăraşi||Călăraşi | |||
|- | |||
|<center>14.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Cluj||municipiul Cluj-Napoca||Cluj | |||
|- | |||
|<center>15.</center> ||Întreprinderea de contractare, achiziționare şi păstrare a produselor agricole Constanţa||municipiul Constanţa||Constanţa | |||
|- | |||
|<center>16.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Covasna||municipiul Sfântu Gheorghe||Covasna | |||
|- | |||
|<center>17.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Dîmboviţa||municipiul Tîrgovişte||Dîmboviţa | |||
|- | |||
|<center>18.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Dolj||municipiul Craiova||Dolj | |||
|- | |||
|<center>19.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Galaţi||municipiul Galaţi||Galaţi | |||
|- | |||
|<center>20.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Giurgiu||municipiul Giurgiu||Giurgiu | |||
|- | |||
|<center>21.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Gorj||municipiul Tîrgu Jiu||Gorj | |||
|- | |||
|<center>22.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Harghita||municipiul Miercurea-Ciuc||Harghita | |||
|- | |||
|<center>23.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Hunedoara||municipiul Deva||Hunedoara | |||
|- | |||
|<center>24.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Ialomiţa||municipiul Slobozia||Ialomiţa | |||
|- | |||
|<center>25.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Iaşi||municipiul Iaşi||Iaşi | |||
|- | |||
|<center>26.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Maramureş||municipiul Baia Mare||Maramureş | |||
|- | |||
|<center>27.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Mehedinţi||municipiul Drobeta-Turnu Severin||Mehedinţi | |||
|- | |||
|<center>28.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Mureş||municipiul Tîrgu Mureş||Mureş | |||
|- | |||
|<center>29.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Neamţ||municipiul Piatra Neamţ||Neamţ | |||
|- | |||
|<center>30.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Olt||municipiul Slatina||Olt | |||
|- | |||
|<center>31.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Prahova||municipiul Ploieşti||Prahova | |||
|- | |||
|<center>32.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Satu Mare||municipiul Satu Mare||Satu Mare | |||
|- | |||
|<center>33.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Sălaj||municipiul Zalău||Sălaj | |||
|- | |||
|<center>34.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Sibiu||municipiul Sibiu||Sibiu | |||
|- | |||
|<center>35.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Suceava||municipiul Suceava||Suceava | |||
|- | |||
|<center>36.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Teleorman||municipiul Alexandria||Teleorman | |||
|- | |||
|<center>37.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Timiş||municipiul Timişoara||Timiş | |||
|- | |||
|<center>38.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Tulcea||municipiul Tulcea||Tulcea | |||
|- | |||
|<center>39.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Vaslui||municipiul Vaslui||Vaslui | |||
|- | |||
|<center>40.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Vîlcea||municipiul Rîmnicu Vîlcea||Vîlcea | |||
|- | |||
|<center>41.</center> ||Sucursala de preluare, stocaj și distribuție Vrancea||municipiul Focşani||Vrancea | |||
|- | |||
|<center>42.</center> ||Oficiul pentru tehnologia și controlul calității cerealelor și plantelor tehnice și proiectare||municipiul București|| - | |||
|- | |||
|<center>43.</center> ||Oficiul dc calcul||municipiul București|| - | |||
|} | |} |