2.337 de modificări
Monitorul Oficial 41/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 41/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 28 aprilie 2011 13:18
, 28 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 47: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
| -Departamentul industriei chimice şi petrochimice||align="right"|4.426,1||align="right"|20.650,2||align="right"|-||align="right"|25.076,3 | | -Departamentul industriei chimice şi petrochimice||align="right"|4.426,1||align="right"|20.650,2||align="right"|-||align="right"|25.076,3 | ||
|- | |||
| -Departamentul industriei metalurgice||align="right"|791,5||align="right"|6.900,0||align="right"|171,8||align="right"|7.863,3 | |||
|- | |||
| -Departamentul industriei construcţiilor de maşini||align="right"|890,6||align="right"|2.703,0||align="right"|-||align="right"|3.593,6 | |||
|- | |||
| -Departamentul industriei lemnului||align="right"|878,0||align="right"|892,0||align="right"|-||align="right"|1.770,0 | |||
|- | |||
| -Departamentul industriei textile şi pielăriei||align="right"|131,5||align="right"|258,0||align="right"|-||align="right"|389,5 | |||
|- | |||
| -Departamentul geologiei||align="right"|-||align="right"|-||align="right"|6,7||align="right"|6,7 | |||
|} | |} |