2.337 de modificări
Monitorul Oficial 41/1991: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
Monitorul Oficial 41/1991 (vedeți sursa)
Versiunea de la data 28 aprilie 2011 13:45
, 28 aprilie 2011fără descrierea modificării
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Lgall (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 73: | Linia 73: | ||
|- | |- | ||
| -Direcţia generală economică pentru mecanizarea agriculturii ||align="right"|6.344,3||align="right"|17.567,1||align="right"|7.698,0||align="right"|31.609,4 | | -Direcţia generală economică pentru mecanizarea agriculturii ||align="right"|6.344,3||align="right"|17.567,1||align="right"|7.698,0||align="right"|31.609,4 | ||
|- | |||
| -Direcţia generală economică de îmbunătăţiri funciare şi construcţii în agricultură ||align="right"|92,7||align="right"|2.214,3||align="right"|3.625,0||align="right"|5.936,5 | |||
|- | |||
| -Direcţia generală economică a horticulturii ||align="right"|535,6||align="right"|3.011,6||align="right"|2.309,7||align="right"|5.856,9 | |||
|- | |||
| -Unităţi direct subordonate||align="right"|1.000,2||align="right"|3.366,5||align="right"|1.938,4||align="right"|6.305,1 | |||
|- | |||
| -Departamentul industriei alimentare ||align="right"|1.958,9||align="right"|5.516,1||align="right"|-||align="right"|7.475,0 | |||
|- | |||
| -Academia de ştiinţe agricole şi silvice ||align="right"|-||align="right"|7,1||align="right"|-||align="right"|7,1 | |||
|- | |||
|Alte unităţi||align="right"|-||align="right"|187,0||align="right"|-||align="right"|187,0 | |||
|- | |||
|Economia locală ||align="right"|232,2||align="right"|768,0||align="right"|1.590,0||align="right"|2.590,2 | |||
|} | |} |