3.484 de modificări
Monitorul Oficial 75/1992: Diferență între versiuni
Sari la navigare
Sari la căutare
fără descrierea modificării
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 96: | Linia 96: | ||
====Anexa==== | ====Anexa==== | ||
'''Deviz general al obiectivului de investiții................''' | |||
{| | {| | ||
| | |||
|Lucrări și cheltuieli care se cuprind în valoarea investiției | |||
|Construcții și instalații | |||
|Utilaje și echipamente tehnologice care se montează | |||
|Montaj utilaje și echipamente tehnologice | |||
|Utilaje independente | |||
|Dotări | |||
|Alte cheltuieli | |||
|Total | |||
|- | |||
|0 | |||
| 1 | | 1 | ||
| | | 2 | ||
| 3 | | 3 | ||
| 4 | | 4 | ||
| 5 | | 5 | ||
| 6 | | 6 | ||
| 7 8 | | 7 | ||
|8 | |||
|- | |- | ||
| | | colspan="9"|Partea I | ||
|- | |- | ||
| Cap. 1 | | colspan="9"|Cap. 1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 163: | Linia 167: | ||
|- | |- | ||
| Cap. 2 | | colspan="9"|Cap. 2 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 1.122: | Linia 1.126: | ||
Prezentele norme se aplică de la data aprobării prin hotărâre. | Prezentele norme se aplică de la data aprobării prin hotărâre. | ||
București, 30 septembrie 1991. Nr. 63943. | București, 30 septembrie 1991. Nr. 63943. |